Hakkımızda
Türkiye’nin  profesyonel otel zincirinin
bir halkası olan;
MIRAGE WORLD Otel’e hoş geldiniz.


Otelimiz Marmaris’e 7 km., plaja 80 m.,
Dalaman Hava alanına 90 km. mesafededir.
Marmaris’in İçmeler beldesinde bulunmaktadır.
  Bilgili ve deneyimli kadrosu, titiz ve samimi hizmet anlayışı ile Türk misafirperverliğinin en iyi şekilde hizmet olarak sunulduğu, MIRAGE WORLD  Otel en mutlu günlerinizde sizlerle beraber olmanın gururunu duyar. Aynı dili konuştuğumuz bu ortamda, yorgunluğunuzu unutturmak, doyumsuz bir tatil yaşatmak, karşılaştığınız tüm sorunlarınıza çözüm üretmek için, tüm otel yönetimi olarak hizmetinizdeyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder; düşlediğiniz gibi güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.


 
HERŞEY DAHİL SİSTEMİ

MIRAGE WORLD otel olarak sizlere unutulmaz bir tatil sunmak arzusundayız. Gün boyu  yiyecek ve içecek servisimiz, açık büfelerimiz, snack büfelerimiz, Türk ve dünya mutfaklarından örneklerin sunulduğu   Restaurantımız,
  geç kahvaltı ve gece yarısı çorbamız, çay, kahve ve pasta saatimiz, dönüşümlü olarak , dondurma, mısır, meyve servislerimiz, profesyonel bir kadrodan oluşan animasyon ekibimiz, canlı müziklerimiz, hafta sonu sinema günlerimiz, MIRAGE mini club, sauna ve fitness salonumuz ücretsiz olarak hizmetinizdedir. Kalitemiz ayrıntılarda gizlidir. Arzunuza göre tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.