Aktiviteler
Havuz Oyunları Açık Hava Diskosu
Pinpon Toplantı salonumuzda sinema projeksiyon
Fitness Center Dart
Bilardo Gece Showları
Canlı Müzik Toplantı salonu 150 kişi
 
AKTİVİTELER VE ANİMASYON
Tesisimizde  animasyon hizmeti sunulmaktadır, uygun bir animasyon ekibi sınırsız bir eğlence ve günler sizi bekliyor. Gün sizleri eğlenceye doyuracak animasyon her türlü aktiviteye katılabilir, tadını çıkarabilirsiniz. Çeşitli havuz , aerobic,  dart, masa tenisi, akşam showları ile farkımızı . Günlük animasyon programlarını animatörlerimizden enformasyon panolarımızdan öğrenebilirsiniz.

MIRAGE MINI CLUB
Tecrübeli mini club animasyon ile boyama, havuz oyunları . çeşitli oyunları ile çocuklarınız eğlenceyi kaçırmak istemeyecekler. Yaş 04–12 dir.

BİLARDO
Sohbet edip içeceğinizi yudumlarken zamanda bilardo oynama keyfini istiyorsanız otelimizde güzel bir &;_ sizleri bekliyor. ( Ücretli )

TOPLANI SALONU
Salonumuz 150 kişilik kapasitesiyle .
  İNTERNET KÖŞESİ
Tüm tatiliniz boyunca isteklerinizin karşılandığı otelimizde internet Köşesin ayrıcalıklarımızdan biri olarak size . Tüm gün boyunca internet dolaşabilir, işlerinizi tatilde de edebilirsiniz. (Ücretli)

SİNEMA
Sezonun en yeni ve güzel filmlerini hafta sonu ( günleri) Sinema salonunda kurduğumuz _&;_&;_ ekran perdede izleyebilirsiniz. Saat 21.00&;23.00

DÜKKANLAR
MIRAGE Restaurant tarafındaki bölümde dükkanlarımızdan tüm tatiliniz boyunca _&;&;_ ve özel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. market, kuaför, fotoğrafçı, kuyumcu, center ve spa & hizmetlerimiz olarak sizlere sunulmuştur.

HAVUZLAR
Tesisimizde 2 adet büyük _&_; havuz bulunmaktadır. Havuzlarımız 300 _&2; 2 adet çocuk havuzumuz . Ayrıca 2 adet su üst havuzda hizmetinizdedir.