Aktiviteler
Havuz Oyunları Açık Hava Diskosu
Pinpon Toplantı salonumuzda sinema projeksiyon
Fitness Center Dart
Bilardo Gece Showları
Canlı Müzik Toplantı salonu 150 kişi
 
AKTİVİTELER VE ANİMASYON
Tesisimizde  animasyon hizmeti sunulmaktadır, beklentilerinize uygun bir animasyon ekibi ile sınırsız bir eğlence ve unutulmayacak günler sizi bekliyor. Gün boyunca sizleri eğlenceye doyuracak animasyon ekibimizle her türlü aktiviteye katılabilir, tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Çeşitli havuz oyunları, aerobic,  dart, masa tenisi, ve akşam showları ile farkımızı hissedeceksiniz. Günlük animasyon programlarını animatörlerimizden ve enformasyon panolarımızdan öğrenebilirsiniz.

MIRAGE MINI CLUB
Tecrübeli mini club animasyon ekibi ile boyama, havuz oyunları vb. çeşitli oyunları ile çocuklarınız bu eğlenceyi kaçırmak istemeyecekler. Yaş sınırımız 04–12 dir.

BİLARDO
Sohbet edip içeceğinizi yudumlarken aynı zamanda bilardo oynama keyfini yaşamak istiyorsanız otelimizde güzel bir mekân sizleri bekliyor. ( Ücretli )

TOPLANI SALONU
Salonumuz 150 kişilik kapasitesiyle hizmetinizdedir.
  İNTERNET KÖŞESİ
Tüm tatiliniz boyunca isteklerinizin sınırsızca karşılandığı otelimizde internet Köşesin de ayrıcalıklarımızdan biri olarak size sunuluyor. Tüm gün boyunca internet ortamında dolaşabilir, işlerinizi tatilde de takip edebilirsiniz. (Ücretli)

SİNEMA
Sezonun en yeni ve en güzel filmlerini hafta sonu (Pazar günleri) Sinema salonunda kurduğumuz büyük ekran perdede izleyebilirsiniz. Saat 21.00–23.00

DÜKKANLAR
MIRAGE Restaurant tarafındaki bölümde bulunan dükkanlarımızdan tüm tatiliniz boyunca günlük ve özel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bunlar market, kuaför, fotoğrafçı, kuyumcu, fitness center ve spa & wellness hizmetlerimiz olarak sizlere sunulmuştur.

HAVUZLAR
Tesisimizde 2 adet büyük açık havuz bulunmaktadır. Havuzlarımız 300 m² 2 adet çocuk havuzumuz bulunmaktadır. Ayrıca 2 adet su kaydırağımız üst havuzda hizmetinizdedir.