Hakkımızda
Türkiye’nin  profesyonel otel zincirinin
bir halkası olan;
MIRAGE PALM Otel’e hoş geldiniz.


Otelimiz Marmaris’e 7 km., plaja 80 m.,
Dalaman Hava alanına 90 km. mesafededir.
Marmaris’in İçmeler beldesinde bulunmaktadır.
  Türkiye’nin  profesyonel otel zincirinin bir halkası olan; MIRAGE PALM Otel. Bilgili ve deneyimli kadrosu, titiz ve samimi hizmet anlayışı ile Türk misafirperverliğinin en iyi şekilde hizmet olarak sunulduğu bir işletmedir.
En mutlu günlerinizde sizlerle beraber olmanın gururunu duyan, aynı dili konuştuğumuz bu ortamda, yorgunluğunuzu unutturmak, doyumsuz bir tatil yaşatmak, karşılaştığınız tüm sorunlarınıza çözüm üretmek için, tüm otel yönetimi olarak hizmet vermekteyiz.


 
HERŞEY DAHİL SİSTEMİ

MIRAGE PALM  Otel olarak, misafirlere unutulmaz bir tatil sunmak arzusundadır. Gün boyu  yiyecek ve içecek servisimiz alacart servisimizle  masalara hizmet verilmektedir. Ayrıca MIRAGE WORLD Otel açık büfesinden yararlanma imkanı ile Türk ve Dünya mutfaklarından örneklerin sunulduğu restaurantımız
  geç kahvaltı ve gece yarısı çorbamız, çay, kahve ve pasta saatimiz, dönüşümlü olarak dondurma,  mısır ve meyve servislerimiz, MIRAGE WORLD Otelimizde profesyonel bir kadrodan oluşan animasyon ekibimiz, canlı müziklerimiz, hafta sonu sinema günlerimiz, MIRAGE  WORLD sauna ve fitness salonumuz ücretsiz olarak hizmetinizdedir.


RESEPSİYON
Otelimize girdiğiniz anda hissettiğiniz güler yüzlü, hızlı ve mükemmel hizmet anlayışı ile resepsiyon 24 saat hizmetinizdedir. Her türlü dileğiniz için yalnızca bir telefon açmanız yeterli. Otelde yaptığınız ekstra harcamaları resepsiyonda nakit ya da kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Ayrıca fax, posta, uyandırma servisi ve döviz işlemlerinizi de resepsiyonda gerçekleştirebilirsiniz.

MİSAFİR İLİŞKİLERİ
Sabah 08.30–22.00 saatleri arasında istek ve sorunlarınızla ilgilenecek  güler yüzlü personelimizle tatiliniz boyunca yanınızdayız. Özel gecelerimiz, doğum günü organizasyonlarınız, tüm animasyon programları ile otelimiz ve yöremizle ilgili her konuda bilgi misafir ilişkilerinde mevcuttur.