Aktiviteler
Havuz Oyunları Açık Hava Diskosu
Pinpon Sinema Projeksiyon
Fitness Center Dart
Bilardo Gece Showları
Canlı Müzik    
 
AKTİVİTELER VE ANİMASYON
Tesisimizde soft animasyon hizmeti sunulmaktadır, beklentilerinize uygun bir animasyon ekibi ile sınırsız bir eğlence ve unutulmayacak günler sizi bekliyor. Gün boyunca sizleri eğlenceye doyuracak animasyon ekibimizle her türlü aktiviteye katılabilir, tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Çeşitli havuz oyunları, aerobic, dart, masa tenisi, ve akşam showları ile farkımızı hissedeceksiniz. Günlük animasyon programlarını animatörlerimizden ve enformasyon panolarımızdan öğrenebilirsiniz.

BİLARDO
Sohbet edip içeceğinizi yudumlarken aynı zamanda bilardo oynama keyfini yaşamak istiyorsanız otelimizde güzel bir mekân sizleri bekliyor. ( Ücretli)

İNTERNET KÖŞESİ
Tüm tatiliniz boyunca isteklerinizin sınırsızca karşılandığı otelimizde internet Köşesin de ayrıcalıklarımızdan biri olarak size sunuluyor. Tüm gün boyunca internet ortamında dolaşabilir, işlerinizi tatilde de takip edebilirsiniz. (Ücretli)
 
  SİNEMA
Sezonun en yeni ve en güzel filmlerini hafta sonu (Pazar günleri) Sinema salonunda kurduğumuz büyük ekran perdede izleyebilirsiniz. Saat 21.00–23.00

DÜKKÂNLAR
MIRAGE WORLD Restaurant tarafındaki bölümde bulunan dükkanlarımızdan tüm tatiliniz boyunca günlük ve özel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bunlar Market,  Kuaför, fotoğrafçı, kuyumcu Fitness Center ve Spa & Wellness hizmetlerimiz olarak sizlere sunulmuştur.

HAVUZ
Tesisimizde 1 adet büyük açık  havuz bulunmaktadır. Havuzumuz 350 m² dir. 2 adet su kaydırağımız MIRAGE WORLD üst havuzda hizmetinizdedir. Havuz başında bulunan şezlong ve şemsiyeleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Havuz açılış saati 08:00 kapanış ise 19:00